Adalar Masaj Salonu

Farklı kültürlere yayıldıkça değişik uygulama metotları ile çeşitlere ayrılmıştır.. Sıhhat verdiği kanıtlanan minerallere sahip vücut yağları ile meydana getirilen bu masaj; Su – köpük ve mineral içeren yağlarla birleşen mis kokulu bahar etkisidir. Uzman terapistler tarafınca karar ölçüde uygulanan bu masaj, ruhsal ve bedensel rahatlama ve iyileşmeyi amaçlar. Kronik baş ağrılarından, eklem ve kas ağrılarına kadar hastalık veren negatif etkiden arındırıcıdır. Cilt bakımı ve selülit yok etme amaçlı olmak üzere birçok uygulama çeşidi bulunmaktadır.

Tertipli Spa Seansları?
Spa seanslarına düzenli katılan müşterilerimizden yıllar içinde edindiğimiz geri bildirimler; ne yaptığımızı – insanoğlunun gövde ve ruh sağlığına ne kadar pozitif yönde katkılar sağlamış olduğumızın göstermektedir.

Kan dolaşımınızım normal seyrinde olduğunu düşünebilirsiniz.. Adalar Masaj Salonu hizmet aldıktan sonra bu fikrinizin değişeceğine inanıyoruz. Minerallerin ve masaj baskı tekniğinin katkısı ile relax olurken, bu etkinin gün boyu – kimi zaman de günler boyu idame eden pozitif etkisiyle yaşamınıza kıymet katacağını deneyimlersiniz. İş dünyasının yoğun temposu ve stresine maruz kalan iş insanlarının tercihlerine kulak verecek olursanız; ne kadar doğru bir şey yaptığınızı siz de göreceksiniz.

Kan dolaşımınızın tertipli bir gidişat ile normale döndüğünü bir ihtimal hissedemezsiniz, ama bitkinlik belirtilerinin azalması ile bunun gerçekleştiğini göreceksiniz. Ayrıca, metabolizmanızdaki toksinlerin de vücuttan rahatlıkla atılmasını sağlayacaktır.

İlk kere Spa seansına katılacaksanız bilmeniz gerekenler nelerdir?
İmaj SPA Ümraniye masaj merkezimizde; Odanızdan çıkmadan duş alma imkanınız olacaktır. Ek olarak, ücretsiz faydalanabileceğiniz sauna ve buhar odası ile bu pozitif etkiyi iki katına çıkartabilirsiniz. Üstelik limitsiz kullanımla masaj hemen sonra da faydalanabilirsiniz. Doğal olarak açık ve kapalı yüzme havuzumuzu da gün boyu kullanabilirsiniz.

Buluşma alın: Lütfen randevunuzda belirttiğiniz üzere masaj salonumuza tam vaktinde geliniz.
Önce duş alınız: Derimizde bulunan ter bezlerinin çıkış noktaları olan gözeneklerin tıkalı olmaması; spa seansı içinde mineral katkıları bulunan masaj yağlarının tesirini artırmak üzere önemli bir ayrıntıdır.
İlk defa SPA masajı alıyorsanız: Masaslınüzün tepkilerinizi algılayıp, rahatladığınızı belirten davranışlarınızı keşfetmesine izin verin.
Telefonunuzu mutlaka kapatın: veya tayyare moduna alın. Dingin bir huzurun bildiri veya telefon sesi ile bölünmesini istemezsiniz.

Spa seansı başlamadan önce mutlaka tuvalete gidin: Gerek kan dolaşımının düzene girmesi, gerekse boşaltım sisteminin ihtarlması ile masaj seasını bölmek istemezsiniz.

Saatinize bakmayın: Masaslınüze saati sormayın. Transa geçmek üzere sessizliğe odaklanmaya çalışın.

Masaj bitiminde derhal masaj sedyesinden kalmayın: Masaj sonrasındaki birkaç dakikalık sessizlik ve durağanlık size çok iyi gelecek, yerinizden bir kuş hafifliğinde kalkmanıza niçin olacaktır.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara