Anadolu Yakası Masaj Salonu

Anadolu yakası masaj salonu merkezimizde İmaj spa olarak deneyimli terapistlerin uygulamalarının başarıya erişmesini amaçlarız.

Selülit Masajı; sonucunca bir kuvvet uygulanarak, kan dolaşımını doğru tetiklemek için kesinlikle “aşağıdan yukarı” doğrusu kalbe doğru uygulanması ihtiyaç duyulan bir masajdır. Bu konuda başarıyı evvelce deneyimlemiş bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Ayak topuğunun hemen üstünden adım atmak üzere, basenlere doğru uyguladığımız bu masajın selülit giderme amacı taşıdığı ve bölgesel baskı teknikleri içerdiği unutulmamalıdır. Tertipli ve karar ölçüde uzman terapist tarafından uygulanan bu masaj çeşidinde, “cilt altında yoğunlaşarak / kısaca odaklanarak” portakal kabuğu görünümü alan bölgelerin masaja verdiği tepkilere bakarız.. Uygulama sırsında masajın ölçüsünü belirleyen bu gözlemler önemlidir.

Selülitiniz nerede ise; Bel – kalça yada üst bacak bölgesi olmak üzere, masaja tepki veren cilt yoğunlukları da değişiklık arz edecektir. Uzman terapistlerimizin deneyimleri; selülit yok etme fakatçlı bu masajı başarıya ulaştıracak yegane unsurdur.

Selülit Masaj Seanları Sıklığı?

Sabah ve akşam olmak üzere aynı gün içinde tertipli uygulanması tavsiye olunan bu masaj için seans aralıkları çok önemlidir. Aynı gün içinde imkanı olmayanlar için, hemen sonraki gün uygulanmak üzere tavsiye ederiz.

Selülit giderme amaçlı masaj uygulamalarımızın tesirini artırmak üzere kullandığımız yağların içerdiği çözücü etkiyi başarılı kılmak için masaj sonrasında derhal duş alınmasını önermiyoruz. Anadolu yakası masaj salonu merkezimizde masaj sedyesinde beklemek durumun değilsiniz. Cafe ve dinlenme alanlarımızda yada havuz kenarında bulunan şezlonglarda süre geçirebilirsiniz. İmaj Spa olarak size bu imkanları ‘zaman sınırı olmaksızın’ sağlamaktayız.

Daha etkili selülit giderme başarısı için spa seansı peşinden spor egzersizleri önerilmektedir. Cilt hastalıkları uzmanı doktorların da önerdiği üzere, ter bezlerinin harekete geçmesiyle toksinlerin vücuttan atılması; etkiyi başarlı ve kalıcı kılacaktır. Özellikle, selülit yok etme amacı ile masaj merkezimize tertipli gelen danışanlamış olurımıza bizler de önermekteyiz.

Selülit Spa Ne zaman tesirini Gösterir?

Üç ila dört hafta süresince hemen her gün alacağınız selülit spa masajı ile başarıya ulaşıp, dilediğiniz görünüme kavuşacağınızın garantörü kendi gözleriniz olacaktır. Lütfen, selülit gidermek amacı ile spa merkezimize başvurmadan önce, spa sonrası yoğun terlemeye de ihtiyacınız olduğunu ihmal etmeyinız. Dilerseniz spa sonrası yoğun terleme yaşayabileceğiniz egzersizler için spor merkezimizden uygun randevu oluşturmayı düşünebilirsiniz.

Düzenli selülit spa seansları için uzman terapistlerimizle telefonla veya karşı karşıya görüşebilirsiniz. Kullandığımız özel yağların; karar seviyede su ve mineraller içerdiğini belirtmek isteriz. Spa masajı sonrası terleme ile vücuttan atılacak toksinleri tahrik eden bu yağlar ile portakal kabuğu görünümündeki cildinizin normale dönüşmesini amaçlarız.

Uygulama teknikleri kadar, bası etki ayarı ve doğru yağların kullanılması normal olarak tecrübemizle durağan deneyimlerdir. İnternet dünyasında çeşitli tavsiyeler içeren uygulama teknikleri duyabilirsiniz.. Streç nylon ile terlemeyi fakatçlayan yöntemleri tecrübe etmek; sağlığınıza zarar verebilir! Ter bezlerinin, daha şu demek oluyor ki cildinizin hava almasını öneleyeceği şeklinde, bir nebze bölgesel kan dolaşım bozukluğundan meydana gelen kırılgan dokuların daha da zarar görmesine niçin olabilir.

Selilüt spa seanslarımızda; hafifçe pütürlü yüzey içeren hamam kesesi ile cildinize hafifçe dokunuşlarla yapılan final masaj uygulamasıyla seansımız son bulur.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara