Bostancı Spa Salonu

Bostancı Spa Salonu Masaj Salonu’ndan her insana merhabalar. Bundan 5-10 yıl öncesi spa & masaj lüks olarak bilenen bir olaydı. Fakat günümüzde, yaşamın temposu, gmeşhurk yaşamdaki stres ve öteki etkenlere karşı; dinlenme, rahatlama ve sağlık adına faydalı bir hizmet haline geldi. Spa & Masaj işinin uzmanı, sertifikalı kişiler tarafınca yapılmaz ise, negatif yönde bile tesir izah edebilir.

Biz İmaj Spa & Masaj Salonu olarak; bünyemizdeki sertifikalı, alanında uzman kadın masözlerimiz ile “Anti Stress (Shiatsu) Masajı, Aroma Terapi Masajı, Klasik (İsveç) Masajı, Köpük Masajı, Spor Masajı, Sultan Masajı, Selülit Masajı, Medikal (Tıbbi) Masaj” benzer biçimde bir çok masaj çeşitini uygulamaktayız. Her masaj türünün kendine özgü bir tesiri vardır. Belirttiğiniz isteklere nazaran masöz dostumız size en uygun masaj uygulayacaktır.

Peki Kaliteli Bir Masajı iyi mi Ayırt Etmeli?
Masaj hizmetlerini sunan her şirket yada şahsın işini iyi meydana getirdiğinı söylemek pek mümkün değildir. Masaj hizmeti; teknik ve data sahibi olmayı gerektiren bir hizmettir. Spa hizmeti ise doğru yapılmadığında bayağı bir masajdan daha ileriye gitmediğini anlayacaksınız. Spa hizmeti içinde birçok teknik, araç-gereç ve süreci kapsamaktadır. Bundan dolayı spa & masaj hizmeti alanında uzman ve eğitimli masözler tarafınca yapılması ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Dikkat edilmesi gerek öteki konular ise aşağıdaki gibidir.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara