Cevizli Spa Salonu

Cevizli Spa Salonu Sauna hem sıcak aynı zamanda kuru hava içeren, ahşaptan yapılmış bir sıcak hava banyosu anlamına gelmektedir.Ahşap sauna nedirsorusuna bu cevap kafi olacaktır. Sauna odaları ve sauna panelleri çeşitli tarzlarda gelir. Sauna odası modelleri, kullanım alanı ve kullanıcı sayısına nazaran değişiklık göstermektedir.

Saunalar üç tipe ayrılır; kişisel saunalar, aile saunaları ve karma saunalar. Sauna sıcak hava duş odaları, ev duşlarımızdan çok değişikdır. Saunadaki sıcak hava duş odaları 60 ile 70 derece içinde sabit tutar. Bu sayede sauna odasına giren kişinin 10 dakika içinde terleyerek temizlenmesi sağlanır.

Sauna göründüğü kadar pahalı değil.Ahşap sauna maliyeti, sauna kültürümüzün bir ürünü olmasına karşın çoğu evde bulunmamakta, otel ve spa tesislerinde lüks bir tüketim olarak görülmektedir. Sadece vaziyet bu şekilde değil çünkü ev tipi saunalar fazlaca popüler hale geldi. Bir ev saunası, metrekaresi fazla genişlemiyorsa nispeten uygun fiyatlıdır. Sauna için bir maliyet belirtmek yanlış olur çünkü şu anda en ufak mekanlara çok düşük bir maliyetle uygulanabilmektedir. Ayrıca sauna aksesuarları, sauna sobası, sauna malzemesi, sauna kapısı, sauna binasının fiyatını etkilemesi olası parçaların fiyatları gibi çok sayıda maliyet değişkeni vardır.

Ahşap Saunanın Farkı Nedir?
Saunalar genellikle ahşaptan yapılır. Sonuç olarak, ahşap saunayı görme olasılığınız nispeten çok daha yüksektir. Ancak bazı saunaların farklı malzemelerden oluştuğunu da belirtmek gerekir.Ahşap saunabazen nemli, kimi zaman kuru olabilir. Bu durum çoğu zaman kişisel kullanımda kişiye, şirketlerde işletme sahibine ve alan kişi talebine nazaran değişkenlik gösterir. Diğer saunalar için bu şekilde bir durum söz konusu değildir.

Ahşap Sauna yapmış oldurma Ücreti Nedir?
Cevizli Spa Salonu Sauna yapımmaliyetleri evinizin ebatlarına ve seçimina bakılırsa değişiklik göstermektedir.Ev için sauna yapılır mı? Bu soruya hiç düşünmeden evet cevapı verebiliriz. En küçük 120*190 boyutlarında hazır olarak oluşturulan saunalarda özel alan olmadığı için dilediğiniz yere götürebilirsiniz, ayrıca içine banyo sistemi de konur. Ev saunaları oturma ve uyku grupları olarak inşa edilmiş olup genellikle 4 metrekare büyüklüğündedir. Otel ve sosyal tesis şeklinde mekanlarda bulunan saunalar, 3 katlı olarak yapılabilmekte ve büyüklükleri 6 metrekare ile 30 metrekare arasında değişmektedir.

Saunalarda köknar, Fin ladini, Kanada çamı benzer biçimde neme ve sıcaklığa dayanıklı, düğümsüz, fırınlanmış, 55 cm yada 510 cm ölçülerinde ağaçlar kullanılır. Bu ağaçların tercih edilme sebebi havayı emip geri döndürmeleri, ısıdan etkilenmemeleri ve rahat temizlenebilir olmalarıdır.

Sauna yapmış oldurmaya karar verdiyseniz eğer çok doğru bir adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.Sauna yapan firmaolarak alan kişi memnuniyeti hedefimizdir; bu nedenle memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı hedefleriz. Cevizli Spa Salonu Sauna ile ilgili tüm süreçlerinizde Sauna Dekor firması olarak yanınızdayız. Aslabir sorun yaşamadan, titizlikle ve kısa süre içinde arzu ettiğiniz saunaya sahip olabilirsiniz.

2 Kişilik Ev Tipi Ahşap Sauna Maliyeti Nedir?
Çatı, duvarlar ve kapılar, ısıyı içeride tutmak için 5 santimetre kalınlığında cam yünü ile yalıtılmıştır.2 kişilik saunaya da ev saunalarında kullanılan alanın büyüklüğü bakımından ısıtıcılar tercih edilir ve ısıtıcı seçerken rezistanslar muhteşem kalitede olmalıdır. Evde kullanacağınız ısıtıcılar ahşap kaplamalı ve ısıya dayanıklı taşlara sahip olmalıdır. Saunalarda aydınlatmanın yanı sıra termometre, higrometre, kum saati, sauna taşı ve esans ne olursa olsun olması gerekenler arasında. Sauna yapım maliyetleri, yaptırmak istediğiniz yere gore değişmekle beraber, 120190 cm, 150185 santimetre yada 180*180 cm, tercihlerinize bağlı olarak boyutlarındaki ev tipi saunalar için ne olursa olsun banyo sistemine katılan ve anahtar teslimi yapan firmamızdan fiyat teklifi almalısınız.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara