Kadıköy Spa Salonu

Kadıköy Spa Salonu Telasli bigünün ardindan yipranmis zihninizi ve bedeninizi, dinlendirici bir masaj kadar hiçbir sey yatistiramaz. Masaj, bir tek vücudunuzdaki dügümleri, dokulari ve kaslari çözmekle kalmaz. Ayni zamanda stresinizi dakikalar içinde eritir. Kaliteli bir masaj yagi, masaj deneyiminizi daha zevkli hale gelir. Terapistin daha rahat hareket etmesine yardimci olur ve masaj deneyiminizi gelistirmek için kaslariniza derinlemesine tesir eder.

Rastgele bir masaj yagi seçmek, size her zaman rahatlatici bir tesir saglamaz çünkü her yag her masaj için ayni etkiyi yaratmaz. Gereksinimlarinizi karsilayan dogru masaj yagini seçmek istiyorsaniz yazinin devamini kesinlikle okuyun 🙂

Zeytinyagi

genellikle Isveç masaji şeklinde hafif masajlarda kullanilir. Agir bir yagdir ve ciltte çok daha yavas oranda emilir.

Binlerce yildir kültürünün bir parçasi olan zeytinyagi cildiniz üzerinde nemlendirici etkiye sahiptir ve kuru ciltlerle savasmanin muhteşem bir yoludur. Spazmlari, agrilari ve kas agrisini yok etmede yardimci olur.
Zeytinyagi ayni zamanda vücudunuzdaki kan dolasimini iyilestirmeye yardimci olur. Böylece, hücreler daha çok gıda ve oksijen aldikça, enerji seviyenizi yükseltir.

Argan Yagi

Kadıköy Spa Salonu çoğu zaman kaplicalarda kullanilan argan yagi, rahatlatici bir ilik banyodan hemen sonrasında masaj ile uygulanabilir. Argan yagi hafifçe bir yagdir ve cildinizi aninda yumusatir. Cildinize bu yag ile masaj yapmak cildin esnekligini artirir ve yaslanma emarelerini ortadan kaldirir.

Ayni zamanda cildinizin su tutma kapasitesini artirir, cildinizi nemli tutar ve nemlendirme seviyesini yükseltir. Bu da kurulugu önler ve cildi parlatir. Argan yagi ile yapilan masaj, agriyan kaslari gevsetir, sislik ve eklem agrisini azaltir.

Jojoba yagi

Jojoba yagi, antibakteriyel özelliklere sahip oldugu için sirt sivilce tedavisi için iyi olarak kabul edilir. Bu nedenle çogunlukla sirt masaji için kullanilir. Cilt jojoba yagini hizli bir sekilde emer ve bu yüzden yine uygulanmasi gerekir.

Jojoba yagi aromaterapi masaji için mükemmel bir seçimdir, çünkü otlar ve uçucu yaglarla kolayca karistirilabilir. Ayni zamanda cildinizi tahris etmez, bu nedenle kaplicalarda bir vücut masaji için tercih edilir.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara