Şile Spa Salonu

Şile Spa Salonu bütün masaj salonları buluşma sistemiyle çalışmaktadır. 1 saatlik bir vakit dilimi için uygun gün ve saati belirleyerek randevu alınır. Öncelikle masaj salonları ilk kere tercih edilecekse mutlaka adres teyit edilmelidir.

Bunun haricinde masaj salonları ne olursa olsun kalite açısından araştırılmış olmalıdır. İnternet üzerinden bulunan bir salonsa kullanıcı yorumları okunmalıdır. Masaj salonuna gidildiğinde masör ile tanışmalı ve masaj içeriği hakkında data alınmalıdır.

Masaj öncesinde eğer sağlık sorunlarınız var ise bel boyun veya omuz bölgelerinde bunlar masör ile paylaşılmalı ve masörün eğitimli ve sertifikalı olduğundan kararlı olunmalıdır. Masaj esnasında bir tek alt iç çfakatşırının kalacağının bilincinde ve hazırlığında gitmek gerekmektedir.

Masaj Esnasında Nelere Dikkat Edilmelidir?
Şile Spa Salonu Eğer ortamla alakalı sıkıntı var ise düzeltilmesi için ricada bulunulmalıdır. Müzik sesi veya ortam ısısı benzer biçimde değişiklikler masajın daha etkili bir şekilde gevşemeye yardım edici özelliklerdir. Masaja giderken extra losyon ya da parfüm sürmemek masaj esnasında kullanılacak terapi içerikli masaj yağlarından daha rahat yararlanmaya yarayacaktır. Masaj esnasında telefonu kapalı tutmak ve olabildiğince stresli düşüncelerden uzakta durmak masajın tesirini artıracaktır.

Masaj salonları sizin için ayırdığı saat ondan sonra farklı bir müşteriye hizmet vereceğinden geç gitmemek için özen gösterilmelidir. Masaj saatinizin bitimine ne kadar geç gelirseniz o denli alacağınız hizmet kısalacak ve ihtiyaç duyulan gevşeme sağlanamayacaktır. Masaj esnasında akla takılan şeyler masöre sorulabilir ancak bu konuşma sohbete dönmemeli masajın hazzı çıkarılmalıdır. Seans sonlandığinde hemen kalkmak yerine bir kaç dakika beklenilmeli ve vücut dengesi sağlanmalıdır.

Masajın Faydaları nelerdir?
Masaj Eski Yunanca ‘da yoğurma anlamına gelen bir kelimedir. Masaj teknikleri içinde ovma, sıvazlama, titretme şeklinde teknikler kullanılarak kasların açılması ve fiziksel anlamda olmasıyla birlikte ruhsal anlamda da rahatlama amacıyla yapılır ya da yaptırılır. Sıhhat bulma yahut sağlığı koruma fakatçlı da masaj tercih edilmektedir. Kulunç ya da tutulmalarda en etkili yol iyi bir masaj salonları bu sorunlara çare olacaktır.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara