Tuzla Masaj Salonu

Tuzla Masaj Salonu Ağrılı kaslarınız, sert eklemleriniz yada kendinize ve şikayetlerinize özel bir terapi arıyorsanız – lisanslı İmaj Spa ve Masaj Salonu tam sizlik. Terapistlerimizin size uygulayacağı spa masaj seansı ile daha uzun süren rahatlama yaşayacaksınız. Masaj çeşitleri hakkında data ve randevunuz için ve en iyi masaj terapisini seçmenize yardımcı olmak için, seanslarımızı, müşterilerimizin aşağıda listelenen masaj terapisi almasının dört ana nedenine gore düzenledik…

Rahatlama “klasik” masaj hizmetimiz ile elde edilir ve kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissetmenizi sağlar. Masaj terapi uzmanı Masözlerimiz, nazik ritmik eklem hareketi ile birlikte entegre bir dizi kayma (effleurage) ve yoğurma (petrizasyon) yöntemleri kullanacaktır. Seans esnasında çeşitli konfor temelli basınç seviyeleri kullanılır. “İsveç masajı” olarak bilinen modaliteye benzer şekilde seansınızda derin rahatlama ve rahatlama hissine neden olabilecek çeşitli masaj yaklaşımları da yer alacaktır. Daha önce hiç masaj yaptırmadıysanız, bu adım atmak için iyi bir yerdir. Wellness / Rahatlama masajı seansı doğum öncesi, eklem ve kas ağrıları, stres, spor kaynaklı ağrılar ve öteki sıhhat problemlerı durumlarında yardımcı hizmet olarak uygulanabilir.

Masaj ile Stres Yönetimi
Stres Yönetimi Tuzla Masaj Salonu seansı, kaygı, hafif depresyon ve yorgunluk şeklinde fizyolojik stres tepkilerini azaltmaya odaklanan “klasik” rahatlama masaj seansı üzerine kurulmuştur. Masaj terapistimiz genel vücut ağrılarına odaklanmayı ve sizi hafifletmek için masaj yapacaktır. Mersin Masaj Salonu seansında, bazıları fonksiyonel solunum, nefes almak için kullanılan kaslarda ve boyun ve omuz bölgesinde tetik nokta aktivitesini azaltmak için daha derin odaklanmış basınç gerektirebilecek çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Masajın içine entegre edilen tüm yöntemler derin rahatlamaya odaklanır ve onarıcı uykuyu destekler. Müşteriler çoğu zaman stres giderici bir masaj aldıktan sonrasında bir gençlik hissinin yanı sıra bir bakış açısı ve netlik hissi bildirir.

Masaj ile Acı Yönetimi
Acıdan kurtulma, insanların masaj aramasının en yaygın nedenidir. Bu sonuç masaj terapisi, terapistiniz tarafından genelleştirilmiş veya lokal ağrı duyumlarına yönelik “klasik” rahatlama temel masajı seansı sağlar. Masaj terapistiniz, hafif ve derin hedefleme düzgüsel kan ve lenfatik hareketin restorasyonunu, sertliği azaltmak için bağ dokusu esnekliğini normalleştirmek, tetik noktası aktivitesini azaltmak ve sinir sistemini susturmak için çeşitli basınç seviyelerini içerebilecek çeşitli şekilleri entegre edecektir. Miyofasyal salınım ve hafifçe gerilme şeklinde yöntemler kullanılabilir. Bir Ağrı Yönetimi terapi seansından sonrasında, müşteriler genellikle tazelenmiş, gençleşmiş ve “dünyayı ele geçirmeye hazır” hissettiklerini bildirir.

Masaj ve İşlevsellik
Bu masaj seansının odağı ağrı, sertlik veya ağrı olmadan hareket kolaylığı sağlamak üzere yapılandırılmıştır. “Klasik Masaj” temeli üzerine kurulan masaj terapistiniz, eklem hareketini ve kas fonksiyonunu yüzeyden derin doku katmanlarına hedefleyecektir. Bu masaj seansı, tetikleme noktası aktivitesini azaltmak, düzgüsel miyofasyal esnekliği desteklemek ve kısa ve sert dokularda esnekliği artırmak için daha derin basınç ve hareket kullanan yöntemler içerebilir. Fiziksel olarak aktif olan veya bir egzersiz programına başlayanlar, hareketliliği destekleyen masaj seanslarının fizyolojik olarak aktif bir yaşam seçiminı destekleyeceğini bulacaklardır.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara