Ümraniye Masaj Salonu

Ümraniye Masaj Salonu Gerek iş yaşamı, gerekse günün koşturması ve stresi ile geçirilen koca bir haftanın arkasından uzman ellerden yapılacak bir Spa keyfi ile hem ruhunuzu bununla beraber vücudunuzu rahatlatın. Spa ile tüm yorgunluğunuzu atmanız haricinde bilinmeyen biroldukça faydası da bulunmaktadır. Spa masajının zamanı Eski Roma’ya kadar dayanmaktadır. Spa masajı’nın son günlerde popüler olmasının başlangıcında Roma’ya kadar dayanan dinlendirici ve keyifli bir hizmet olması da geliyor. İmaj Spa ve Masaj Salonu olarak bu yorucu ve yoğun temponuza Spa ile ara vermenize ve mükemmel bir vakit geçirmenize yardımcı olacağız.

Spa Nedir?
Spa: “Sanitas Per Aquam” şu demek oluyor ki “sudan gelen sıhhat” veya “su ile gelen sıhhat” anlamına gelmektedir. Tam anlamı ile ifade etmek gerekirse; faydalı ve şifalı sular ile yapılan sağlıklı bakım hizmeti anlama gelir. Spa hizmeti uygulanırken; ferah, temiz, dinlendirici ve sakin bir ortamda yapılır ve buda hem ruhen hem de bedenen durallık verecektir. Kendi başına bile bir şifa sayılan suyun iyileştirici etkileri ile uygulanan Spa hizmeti ile ruhunuza ve vücudunuza zindeliği ve güzelliği getirecektir.
Spa’nın çok eski bir zamanı vardır. Yukarıda da belirttiğimiz şeklinde geçmişi Roma’ya kadar dayana spa günümüzde de popüler bir hizmet haline gelmiştir. Spa’nın ilk uygulandığı zamanlar ise; Roma döneminde savaştan dönün askerlerin dinlenmeleri ve rahatlamaları için meydana getirilen hamam şeklinde banyolarda uygulanmaya başlamış. Roma’dan sonrasında Avrupa’ya uzanan, Avrupa’dan da tüm Dünya’ya yayılan Spa Masajı, mineralli sular, deniz suyu ve beraberinde bir çok terapiyi kapsamaktadır. Ümraniye Masaj Salonu Spa terapilerinde günümüzde maksimum tercih edilenleri ise; aroma terapiler, güzellik ve bakım kürleri şeklinde hizmetler yer almıştır.

Spa’nın Bilinmeyen Faydaları
Spa; ruh ve fiziksel açıdan çok faydası bulunan eski ve günümüzde popüler bir terapi yöntemidir. Spa terapisini icra eden bireyin uzman olası, doğru tekniklerle yapılması ve doğru bir ambiyans ile harika bir sonuç elde edersiniz. Spa’ da uygulanabilecek birçok masaj türü bulunmaktadır. Bu masaj türü ferdin ihtiyacına göre uzman masözler tarafınca seçilir ve uygulanır. Biz İmaj Spa ve Mersin Masaj Salonu olarak müşterilerimize en uygun masaj hizmetini vermekteyiz. Zararlı güneş ışınları, havadaki toz, nem ve diğer olumsuz hava etkenlerinden etkilenen ve sonucunda cildimizde oluşan ölü derilerden kurtulmak için masajlarda kullanılan aroma terapik yağlar, özel tuz çeşitleri ve öteki uygulayıcı maddeler ile bu ölü deriden arınarak tazecik, bakımlı ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. Masaj yağlarının içindeki citrus aromaları ile kan dolaşımınız hızlanır ve vücudunuza zindelik gelir.
Spa’nın faydaları saymakla bitmiyor. Spa cildinizin pürüzsüzleşmesine destek sunar ve vücuttaki yağ yakımına da destek sağlar. Spa’nın dinlendirme etkisi ile vücudun salgıladığı hormonlar sayesinde kişilerdeki uyku bozukluğu probleminin de tedavisinde kullanılır. Spa terapisinde masaj esnasında kullanılan aromatik bitkisel organik yağlar yardımıyla kaslar yumuşayarak, kas ve eklem ağrılarının azalmasına destek sunar. Hatta bu masaj türlerinde eklem ağrıları oluşmadan önleyici masaj olarak meydana getirilen masaj türleri bile bulunmaktadır. Spa Masajı romatizması olan hastalar için de yardımcı bir ek tedavi olarak bile uygulanmaktadır.

About the Author

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara